TOP 10 profilů na Instagramu

Na Instagramu trávím až nezdravě mnoho času. Zejména ve chvílích, kdy nemám co dělat, a tak si z nudy prohlížím nejnovější příspěvky na mnou odebíraných účtech, včetně „stóríček“. Právě tam nalézám ty nejlepší příspěvky, byť jsou viditelné pouze po jeden den.

Navzdory faktu, že sleduji pár stovek profilů, mezi nimi se najde i pár mých oblíbenců, u kterých si nemohu nechat ujít jakoukoliv novou fotku, video nebo jen příspěvek do jejich dnu. Vyjma těch lidí, které znám osobně, nebo je potají stalkuji, vybral jsem deset profilů, které sleduji ze všeho nejvíce, kteří mají povedený feed a také patří k mým favoritům. O jaké profily se jedná?

Pavel Tuček

Na Pavla jsem narazil ještě v době, kdy tvořil videa na YouTube. Domnívám se, že je tím nejlepším pánem Photoshopu a Adobe Premiere, kterého znám. Tvořil videa s dechberoucími efekty a jeho fotografie, které nyní zveřejňuje na Instagramu jsou stručně a jasně fantastické. Má velkou představivost a efekty, které aplikuje na svá díla vypadají dost realisticky.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pavel Tuček (@paveltucek)

David Vaníček

Kdysi byl reportérem pro TV Nova. Nyní je úspěšným influencerem a je znám díky jeho YouTubovému kanálu Dva tátové, na který spolu s jeho partnerem Michalem sdílejí fotografie a videa týkající se rodičovství a života jejich dvou dcer. Ačkoliv tento kanál sleduji jak na Instagramu, YouTube i na jejich webové stránce, osobní profil Davida sleduji raději, protože na něj nahrává zcela jiný obsah. David tvoří i podcasty na společensky choulostivá témata, která si rád ve volném čase poslechnu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by David Vaníček (@davanicek)

Wil Wheaton

Postavu Wesleyho Crushera nemusím důkladně popisovat: jedná se o postavu ze Star Treku, kterou hrál právě Wil Wheaton. Je rovněž z nám ze seriálu Teorie velkého třesku. Jeho profily na sociálních sítích sleduji z několika důvodů. Protože on i já jsme geekové, přirozeně mě zajímají jeho záliby, koníčky a v neposlední řadě je i blogerem. Na svůj blog píše převážně o svém životě jakožto herce, velkého fanouška Star Treku, spisovatele a kromě toho píše o tom, jak moc miluje svou rodinu. Jeho knihy a příspěvky si moc rád čtu a mnohdy v nich nacházím i inspiraci nejen na své psaní, ale i pro svůj život.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wil Wheaton (he/him) (@itswilwheaton)

Jerry Writer

Pavel, říkající si v internetovém světě Jerry Writer je blogerem, na kterého jsem narazil v jedné skupině pro blogery a blogerky na Facebooku. Jeho příspěvky mají hloubku a takřka pokaždé donutí čtenáře se nad daným tématem zamyslet. Včetně instagramového profilu patří jeho blog k mým nejoblíbenějším. Jerry si udržuje stylový feed a na kontě má mnoho hloubavých úvah a citací. Dokonce napsal i pár knih, které si můžete zdarma přečíst. Stačí navštívit jeho blog.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jerry Writer (@jerry.writer)

Radim Miláček

Jako čistým zázrakem jsem Radima objevil čistou náhodou – doporučil mi ho sám Instagram skrze doporučené příspěvky, které by mě mohly zajímat. Radim tvoří impozantní umělecká díla – obrazy, na kterých si dává vskutku záležet. Velice rád bych někdy v budoucnu Radima podpořil a koupil si jeden či dva z jeho obrazů. Kromě toho klučinu také pokládám za svého internetového kamaráda. Navzájem se dokážeme rozesmát (i když je fakt, že on je větší veselá kopa než já) a oproti jiným lidem, se kterými jsem se přes internet seznámil s ním mohu diskutovat na „potrefené“ úrovni. Jen škoda, že bydlí tak daleko. Je příjemné narazit na podobného blázna jako jsem já. Věřím, že bychom byli skvělí přátelé i naživo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Radim Miláček (@mr.adim)

Jiří Holub

Pan Holub je cestovatel, průvodce a vášnivý čtenář. Na svůj profil sdílí fotografie z památek a žije tak trochu staromódním stylem, což obdivuji a abych se přiznal, líbí se mi to. Jirku znám přes Radima. Je stejně humorný jako Radim a dokáže si ze sebe udělat srandu, čímž je mi hodně sympatický. Velice rád sleduji jakékoliv nové příspěvky na jeho profilu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jiri Holub (@jiri_holub)

Ment97

Kdo by neznal Menta – youtubera, který natáčí velice originální content a jeho cílový žánr je z větší části gaming – hraní her. Ačkoliv let‘s playe nyní už nesleduji tak jako dříve, sleduji nicméně jeho vlogy a reakční videa týkající se příspěvků na reeditu. Jeho obsah na Instagramu má rozhodně svůj styl.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MenT | Jan Macák (@ment97)

Zdeněk Kounovský

Pokud máte zájem o profesionálně zpracovaná videa, filmy nebo fotografie, rozhodně doporučuji služby Zdeňka. Specializuje se na natáčení videí ze svateb, produktů, aut a tvoří nejen fotografie ze svých cest po světě. Zdeněk je jedním z těch lidí, které znám osobně. Ačkoliv jsem s ním neměl šanci trávit mnoho času, vím, že je sympatický, milý a jeho zákazníci ho mají rádi. Na jeho profilu naleznete doslova dechberoucí fotografie a na jeho webu také nabízí expedice do různých míst na světě. Rozhodně jeho služby doporučuji!

Deníček moderního fotra

Dominik Landsman je autorem populární knižní série Deníček moderního fotra. V knihách komicky vypráví o strastech taťky na mateřské dovolené, jak zlá dokáže být reinkarnace samotného Satana – jeho syna a také si občas rýpne do své ženy, Nataši. Jeho nejnovějším knižním přírůstkem je Karanténa s moderním fotrem. Tím, že jsou tyto knihy vtipné, jejich stránky mě spolehlivě pobaví a dokonce mě usvědčují v tom, že dítě bych mít asi neměl…

Star Trek logs

Postavy z nových sérií Star Treku si nahrávají své vlastní osobní deníky. Často mluví o událostech, které proběhly v jednotlivých epizodách. Přemýšlí o konsekvencích svých činů, lodi nebo o svých kolezích. Občas je velice zajímavé poslouchat osobní deníky postav a snažit se vydedukovat, kam bude jejich vývoj coby postavy směřovat dál. Baví mě poslech takovýchto věcí.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Star Trek Logs (@startreklogs)

Můj osobní profil na Instagramu nedávno prošel očistou. Zatím toho na něm není moc, ale rozhodně mě zahřeje u srdíčka jakýkoliv odběr. Navštívte proto můj profil a hoďte follow.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marek (@markiireed)


Mohlo by vás zajímat

Mrknětě na články Káji a Dominiky, co o tomto tématu píší.

2 thoughts on “TOP 10 profilů na Instagramu

  1. Ahoj, opravdu si moc vážím toho, že mohu být v tomto seznamu tvých oblíbených profilů. Také se rád zastavím na tvém blogu, i když tu o sobě nedávám moc vědět. Dneska jsem tu nahlédl do archivu a čtu si tu už snad přes hodinu. S některými články se tu mohu zcela ztotožnit. Píšeš poutavě, jen tak dál. A děkuji Ti.

    Pavel / Jerry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.