Asimilace do anti-covidového společenstva

V borgském společenstvu neexistuje jedinec, který byl měl svou individualitu nedotčenou. Během asimilace nanosondy (mikroskopické stroje) přetváří spoje v mozku oběti tak, aby jedinec byl napojený na jedinou mysl – mysl úlu; je zbaven veškerých svých názorů, své osobnosti a po dokončení přeměny na kybernetického vojáka operuje jako člen jednoho obřího společenstva, ve kterém hovoří miliony hlasů jako jeden celek. Oběť se zprvu bojí asimilace, protože je velice bolestivá a krutá, ale po asimilaci je všechno jinak.

A přesně tak se cítím nyní já. Nikdy jsem nebyl hlasitý odpůrce očkování. Covid se mě dosud vyhýbal jako čert kříže a já jsem se cítil neporazitelně. Neměl jsem jediný důvod k tomu, abych se šel nechat očkovat. Ale přeci jsem byl. Poslední kapka byla, že mě nebavilo se neustále nechat testovat v odběrovém centru jen proto, abych mohl někam za kulturou. Letos jsem díky tomu přišel o tolik událostí, na které jsem se těšil – a to jen díky tomu, že jsem nebyl očkovaný a neměl jsem při sobě ani dokazující test, že v sobě nepřechovávám Coviďáka.

Bylo mi ze srdce jedno, jestli jsem očkovaný nebo ne. Navzdory tomu, že vybraní známí mě přemlouvali, abych se šel nechat „očipovat“, já to bral na lehkou váhu a ostatní kolem sebe jsem tak zarputile nepřemlouval. Dosud. Nyní, když mám za sebou druhou dávku si stále více uvědomuji, že s tím začínám. Začínám přemlouvat ostatní kolem sebe o výhodách vakcinace, a jaké důsledky to může mít, pokud se nenechají očkovat a budou i nadále riskovat své zdraví. Uznávám, že virová situace v současné době už není tak vážná jako byla minulý rok, ale to vše díky pravidelnému testovací a vakcinacím. Můžou za to snad ty protilátky, co mi proudí v krvi, že jsem změnil názor a přemlouval své okolí, aby se šli také nechat „opíchat“?

Ano, jsou zde vedlejší účinky. Uznávám, že nejsou dvakrát příjemné. Každý vyhraje svou loterii nepříjemných příznaků trochu jinak. Já jsem vyhrál pouze brnění ruky a následnou necitlivost v ruce, ale ať se jedná o účinky jakékoliv, je to malá cena za to, abychom se vyhrabali z covidové situace, a mohli jsme se vrátit k běžnému životu jaký známe, a jaký jsme měli před dobou plné roušek, respirátorů, testů, odstupů a dalších hygienických opatření.

Proto bych rád na závěr dodal: nebuďte hlupáci a jděte se nechat očkovat. Žádný čip ve vakcíně není, a pokud věříte těm blábolům, které kolují na sociálních sítích, jste podle mě pošetilci. Čím déle budete otálet s vakcinací, tím déle zůstaneme v této ošklivé době, a vy si budete víc a víc stěžovat na opatření, která bude vláda povinna zavést. A to jen díky vašemu mylnému přesvědčení o tom, že vakcína proti Covidu je víc škodlivá, než je vir samotný.

5 thoughts on “Asimilace do anti-covidového společenstva

 1. Očkování jsem odkládal kvůli kojení, jinak bych čip měla od léta. Čekám na druhou dávku a taky mám pocit, že od té první jsem propagátorka. 😀 Ale ne vlezlá, mluvím o něm, jen když přijde řeč a vyzdvihuju, že to jde v očkovacím centru rychle a že podle mých zkušeností jsou akutní následky úplně v pohodě. Taky jsem jen cítila ruku. Uvidíme, co druhá dávka, jdu na ni za týden.

  1. To, že vakcínu nyní propagujeme je asi zapříčeno tím, že nám nic moc neudělala, nijak nemění naší DNA, jak média píší a vlastně se nic nestalo, takže se tím snažíme lidem říci, že se nemají čeho bát, jinak nevím, jak bych si to vysvětlil.
   Sice do třetí vakcíny mám ještě daleko, ale už bych si ji dal, abych to měl z krku. Hlavně se na tom nesmím stát závislým. 😀

   1. Závislost na vakcíně. 😀 😀 😀 Sakra, že by ti píchli něco extra? 😀
    Druhá dávka byla taky ok.
    Ale wifi signál nechytám, ach jo, nějak mi ty čipy nefungují. 🙁

    1. Doufám, že ne. Zatím po další vakcinaci nijak netoužím, takže závislost asi nemám.
     Možná wifi signál začneš chytat až po třetí dávce…?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.